Otázky a odpovědi

Díky registraci získáte řadu výhod. A to hlavně extra slevy navíc na ceny výrobků v katalogu podle výšky Vaší objednávky. Jako nově registrovaná AVON Lady se můžete zapojit do dárkového programu a získat tak každou kampaň krásné dárky. Na Vás záleží, zda se rozhodnete objednávat jen pro sebe, pro svou rodinu, kamarádky nebo kolegyně a využít tak až 35% slevy na své objednávky.

Neplatí se žádné vstupní, ani jiné poplatky. Pokud se zaregistrujete a začnete objednávat z katalogu aktuálních kampaní, nic  navíc Vás to nestojí. Způsob doručení a platby si sama vyberete z různých možností.

Kdy se budete věnovat svému koníčku, zvolíte jen Vy sama. Můžete se rozhodnout pro objednávání pouze pro svou osobní potřebu. Pokud budete mít zájem, můžete  dále rozvíjet svoje obchodní schopnosti a profesionálně růst. Rádi Vám podáme pomocnou ruku a poskytneme veškerou podporu. Máme propracovaný systém obchodních a kosmetických tréninků.

Aktuální katalog budete mít vždy zdarma v balíčku s Vaší objednávkou. Pokud neobjednáte, katalog Vám přijde poštou. Máme pro Vás připravené i výhodné sety katalogů.

Objednávku dle Vaší volby doručíme kurýrem na adresu, uložíme na poštu nebo výdejní místa. Zásilky rozváží kurýrní služba WE-DO na Vámi zvolenou adresu běžně do dvou pracovních dnů od fakturace, také je možné si zásilku nechat doručit na pobočku České pošty s možností vyzvednutí, balíček je zde uložený až 7 kalendářních dní.  Nabízíme řadu způsobů jak objednat, a to online, i prostřednictvím SMS nebo telefonu. Můžete si do svého mobilního telefonu stáhnout aplikaci pro sledování zásilek.

Doručení první objednávky je zdarma. V dalších kampaních se za doručení platí 59 Kč nebo 89 Kč. Objednávky doručujeme i zdarma, např. po splnění výše objednávky nebo s nákupem novinek. O těchto podmínkách Vás budeme vždy předem informovat.

Podrobnosti o objednávkách, platbě a doručení najdete přehledně na jednom místě v Rádci 24/7, který naleznete na stránkách po Vašem přihlášení do online kanceláře.

Jako nová AVON Lady nebo registrovaná zákaznice se můžete zapojit do dárkového programu Moje AVON přivítání a získat tak hodnotné dárky. Dárkový program se vztahuje na kampaně (měsíce) po sobě jdoucí, ve kterých, pokud objednáte ve stanovené výši, získáte dárky. Navíc Vás v každé kampani čekají motivační programy, ve kterých můžete také získat řadu dalších výhod a dárků.

Platit můžete při převzetí zásilky dobírkou, buď v hotovosti nebo platební kartou, dále může být zásilka doručena na fakturu, pak zaplatíte kartou online, bankovním převodem nebo poštovní složenkou typu A. Splatnost faktury je 14 dní.

Jistě oceníte 100% záruku spokojenosti na všechny naše produkty, kterou poskytujeme. Během 90 dní můžete produkty, které nesplnily Vaše představy, vrátit, až 1/3 výrobku může být spotřebovaná. Veškeré Vaše dotazy budou zodpovězeny, díky našemu přátelskému kontaktnímu centru, na které se můžete kdykoliv obrátit, a to prostřednictvím emailu nebo telefonu.

Sama se rozhodnete, kdy objednáte. Nezaujala Vás nabídka aktuální kampaně?  Nevadí, vyberete si příště. Nemusíte nakupovat pravidelně, a jestliže se rozhodnete dále neobjednávat, můžete kdykoliv skončit.

Svým zákazníkům můžete posílat  mobilní katalog, ve kterém zákazníci mohou objednávat přímo od Vás. Navíc si můžete otevřít vlastní Online obchod. Otevřeno můžete mít 24 hodin 7 dnů v týdnu, a Vaši zákazníci mohou kdykoliv nakupovat přímo od Vás.  Více informací  naleznete ve své on-line kanceláři.

Fakturu Vám zašleme emailem společně s potvrzením objednávky. Snažíme se chránit naši planetu, jsme zapojeni do projektu záchrany lesů „Zdravé lesy, krásnější svět“, proto je nastavená elektronická faktura, kterou naleznete v Menu pod záložkou – Objednávky a faktury, kde si ji můžete vytisknout. Pokud si přejete zasílat tištěnou fakturu je potřeba nastavit zasílání tištěné faktury v Menu – Můj účet – Platby a faktury.

Kosmetické výrobky, oblečení, šperky, kabelky a další doplňky značky AVON vyrábí společnost AVON a její dodavatelé ve výrobních závodech v USA, Německu, Polsku a v dalších zemích včetně České republiky. Konkrétní místo výroby je vždy uvedeno na obalu výrobku. Společnost AVON je špičkou v oblasti vývinu nových technologií. Centrum výzkumu a vývoje se sídlem ve státě New York patří podle počtu novinek mezi vedoucí centra v kosmetickém průmyslu. Jeho zaměstnanci jsou experti v oblasti biochemie, mikrobiologie, toxikologie, dermatologie a klinického testování. Pro účely doložení bezpečnosti svých výrobků společnost AVON neprovádí testy na zvířatech.

Datum, které je uvedeno na všech výrobcích společnosti AVON, označuje datum výroby daného produktu (nikoliv datum spotřeby). Např. Z050423 tedy znamená, že výrobek byl vyroben 5. dubna 2023. Trvanlivost všech kosmetických výrobků AVON přesahuje 30 měsíců, nicméně také je třeba věnovat pozornost symbolu otevřeného kelímku, v němž je uvedena doba (počet měsíců), po kterou je možné výrobek bez obav používat od jeho otevření.