O nás

netestujeme na zvířatech

AVON je víc než krása

Již více než 135 let je AVON nejen synonymem krásy, inovace a optimismu, ale především společností pro ženy. Věříme v lepší svět pro ženy, který je tak lepším světem pro všechny. AVON je společností pro ženy, která se stará nejen o jejich krásu, ale i o zlepšení jejich životních podmínek, zdraví a společenského postavení. AVON se řadí mezi špičku v kosmetickém průmyslu, ale zejména mezi průkopníky v oblasti nezávislosti žen a jejich podpoře ve všech oblastech jejich života.

 Avon je značka, od které mnozí příliš neočekávali a nyní nemohou odtrhnout oči. Z podomního prodejce parfémů jsme se stali světovou jedničkou v prodeji vůní. Od jednoduchého pleťového krému jsme došli až k objevu ProtinoluTM. Dali jsme ženám možnost výdělku mnohem dříve, než měly právo volit, a darovali jsme již více než 1 miliardu dolarů do projektů na pomoc ženám. V roce 2020 jsme se stali součástí skupiny Natura&Co, čtvrté největší kosmetické skupiny na světě. Spolu se značkami Natura, The Body Shop a Aesop usilujeme o to, abychom se stali tou nejlepší kosmetickou společností PRO tento svět.

Naše historie obnáší 135 LET kosmetických inovací, budování komunity,  podpory žen, krásy dělané jinak A STÁLE POKRAČUJEME.

Se společností AVON jsou spojena jména světově známých osobností ze světa divadla, filmu, populární hudby, modelingu i sportu.

Portfolio AVONu zahrnuje dekorativní, pleťovou a tělovou kosmetiku, vůně, módní i bytové doplňky a dekorace.

S Vaší pomocí vytváříme nejlepší skupinu kosmetických značek pro tento svět.

TRADICE POMOCI, VE KTERÉ STÁLE POKRAČUJEME

V Avonu již celá desetiletí pomáháme ženám nejen plnit si jejich sny a poslání, stát se finančně nezávislými, ale rovněž pomáháme ženám, které se ocitly v nelehké životní situaci. Nezáleží na tom zda čelí onemocnění nebo tyranovi. Prostřednictvím našich projektů Avon za zdravé prsa a Avon proti domácímu násilí se jim snažíme pomoci jejich situaci usnadnit. Spolu jsme na boj za lepší svět pro ženy předali již více než 1,5 mil. Eur. Staňte se součástí našeho poslání i Vy! Koupí Avon symbolů a charitativních předmětů dáváte najevo svou podporu, sounáležitost a také inspirujete ostatní. Děkujeme!

Žádné sliby, ale výzkum

Před koupí výrobku je vhodné se podívat, co výrobce kosmetiky slibuje, a zda jsou tyto sliby podložené nějakým výzkumem či studií.

Značka Anew se pyšní dokonce 750 patenty, 120 roky zkušeností a téměř 500 zaměstnanci, kteří pracují pro institut AVON Skincare. Každý produkt Avonu má historii zákaznického výzkumu. Kromě vědců naše nové řady testují i zákazníci a jsou to právě oni, kdo mají poslední slovo v tom, zda budou uvedeny na trh.